Menu

Juhuuu, je to tady, konečně spouštíme náš vlastní e-shop!

Zkruhádka

Zkruhádka je sice pohádka, ale vznikla především proto, aby se v ní i jejím prostřednictvím pomáhalo. Ve světě, který přichází o barvy, se zrodí Arty, který inspiruje děti i dospělé k tomu, aby dokázali jednoduše nabídnout pomoc. A aby nepřestali toužit po všem pestrém. Při tvorbě Zkruhádky spojili svoji fantazii Ondřej Konupčík (Ondrash), který vytvořil Artyho, Blanka Fišerová jako strůjkyně příběhu a Tereza Konupčíková (Drobnosti), jejíž ilustrace vás vtáhnou přímo do pohádkového světa. A nejkrásnější přidanou hodnotou knihy je radost, protože jejím zakoupením se do pomoci druhým zapojujete i vy! Tak děkujeme - a neztrácejte barvu!

autor: Blanka Fišerová
ilustrace a obálka: Tereza Konupčíková
ilustrace Artyho: Ondřej Konupčík
grafická úprava: Radek Mauer
vydal: Nadační fond Zkruhu

koupit Zkruhádku

zkruhadka

Trička s našim novým maskotem Artym

Na první pohled obyčejné tričko skrývá hned několik zajímavých detailů. Na boku na všechny stále dětské duše mává Arty a ve spodní části se skrývá výšivka, kterou ale najdou pouze ti, kteří opravdu hledají. Tričko je navíc vyrobeno ze 100% bavlny, takže se v něm ještě k tomu všemu budeš cítit skvěle.

Značka Stanley/Stella je průkopníkem ve výrobě módního prémiového oblečení určeného pro přímý tisk či výšivku. V DNA značky Stanley/Stella je hluboce zakořeněná udržitelnost výroby i podnikání. Podle jejich filozofie v dnešní době neexistuje žádný jiný způsob výroby textilu, než s plným respektováním lidí a planety.

Důkazem je vysoký standard certifikací, jako jsou GOTS, OE 100, OE Blended, OEKO TEX, PETA-Approved Vegan či REACH a výhradní používání certifikované organické bavlny a dalších přírodních či recyklovaných materiálů.

KOUPIT TRIČKA

Sleduj nás na sítích