Menu

Představujeme Zkruhovec, první pivo vytvořené pro Nadační fond Zkruhu

Začalo to jedním obrazem, který si spolumajitel pivovaru Zichovec Ondra Husák pořídil od našeho zakladatele Ondrashe. Když později přemýšlel, jak by jeho pivovar mohl pomáhat společnosti, vzpomněl si na Zkruhu a společně jsme vymysleli projekt piva Zkruhovec. 

Nechali jsme vyrobit 4 000 plechovek s designem od Ondrashe, které se stihly vyprodat za několik dnů. Máme radost, že celkový výtěžek 140 000 Kč teď můžeme využít na provoz našeho nadačního fondu. 

Foto: Petr Hricko

Rodinný pivovar Zichovec

Pivovar Zichovec

Impulsem pro vznik pivovaru Zichovec byla kromě připomínky místních předků i nespokojenost s unifikovanou chutí průmyslově vyráběných piv. Proto v jeho nabídce najdeš kromě vyhlášených stálic i velké množství pivních speciálů. Jestli tě baví objevovat nové chutě a zkoušet jejich netradiční kombinace, určitě se porozhlídni po pivu z tohoto rodinného pivovaru.

STRÁNKY PIVOVARU

Ondrash

Ondrash

Tatér a malíř Ondra Konupčík, známější pod jménem Ondrash, patří mezi českou tatérskou špičku a svým charakteristickým rukopisem připomínajícím akvarelové malby se proslavil i v zahraničí. V posledních letech se kromě tetování věnuje také malbě a je jedním ze zakladatelů charitativního happeningu Zkruhu, který se postupem času podařilo etablovat v nadační fond. 

STRÁNKY ONDRASHE

Sleduj nás na sítích